Witam...
Kolczyki Wachlarze z wzoru Coriny Meyfeldt. Był czas, kiedy robiłam je nałogowo 🙈
Teraz robię sporadycznie, aczkolwiek nadal mi się podobają 😍
Nici metalizowane i szklane koraliki i perełka.
Dziękuję za zaglądanie do mnie 😊 Będzie mi miło jeśli zostawisz słówko w komentarzu 😊
AgaszArt
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz