Agaszowo frywolnie papierkowo...
czwartek, 25 czerwca 2026
Rude "Malwy"
Witam...
Kolczyki Malwy w kolorze rudo-pomarańczowym.
Projekt własny.
Nici Snbest 3 col. 184, szklane koraliki Nihbeads i oponka.
Dziękuję za zaglądanie do mnie 😊 Będzie mi miło jeśli zostawisz słówko w komentarzu 😊 AgaszArt
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz