Agaszowo frywolnie papierkowo...
niedziela, 28 czerwca 2026
Cebulkowe kolczyki
Witam...
Kolczyki z własnego pomysłu :)
Nitka Madeira 10 i szklane koraliki i oponki.
Dziękuję za zaglądanie do mnie 😊 Będzie mi miło jeśli zostawisz słówko w komentarzu 😊 AgaszArt
1 komentarz:
Anonimowy
28 czerwca 2026 10:46
Śliczne, wyglądają jak biedroneczki 😍
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Śliczne, wyglądają jak biedroneczki 😍
OdpowiedzUsuń