Witam...
Ostatnie podziękowanie na ten rok szkolny zrobiłam. To jest dla najmłodszego syna.
W przyszłym roku będą mieli inną wychowawczynię.
W prezencie dali fotoksiążkę i tą kartkę z podpisami od wszystkich.
I w końcu mam wakacje 😜
Dziękuję za zaglądanie do mnie 😊 Będzie mi miło jeśli zostawisz słówko w komentarzu 😊
AgaszArt
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz