Witam...
Dość mocno zaległe pudełeczko jako podziękowanie za rehabilitację Olusia :)
Jedno, niemal identyczne, pokazywałam dawno. Było dla innej pani rehabilitantki.
Teraz drugie doczekało się pokazania ;)
Dziękuję za zaglądanie do mnie 😊 Będzie mi miło jeśli zostawisz słówko w komentarzu 😊
AgaszArt
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz