niedziela, 21 czerwca 2026

Pudełeczko na podziękowanie

Witam...
Dość mocno zaległe pudełeczko jako podziękowanie za rehabilitację Olusia :)
Jedno, niemal identyczne, pokazywałam dawno. Było dla innej pani rehabilitantki.
Teraz drugie doczekało się pokazania ;) 
 
 
 



 
Dziękuję za zaglądanie do mnie 😊 Będzie mi miło jeśli zostawisz słówko w komentarzu 😊 AgaszArt

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz