wtorek, 23 czerwca 2026

18-kowe pudełko

Witam...
Dzisiaj pokażę dość zaległe pudełeczko dla Zuzanny na 18-te urodziny. Zuzia lubi zdrowe odżywianie i wyjazdy na narty. I właśnie do tego nawiązałam personalizując je :)
Elementy warzywno-owocowe wykonałam w większości techniką quillingu. Pod nimi kieszonka na pieniężny prezent :)
 









 
 
Dziękuję za zaglądanie do mnie 😊 Będzie mi miło jeśli zostawisz słówko w komentarzu 😊 AgaszArt

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz