niedziela, 11 września 2016

Zakończenie rozdawajki, czyli dla kogo cuksy :D

Od razu przepraszam, że ogłaszam wyniki tak późno i trzymałam Was w napięciu... Samo losowanie przeprowadziłam z moimi synkami rano, ale wybieraliśmy się na wycieczkę i nie miałam czasu wrzucić fotek i posta.
Na kolczyki zapisało się tylko 4 osoby, w tym Krysia, dla której w razie czego przygotowałam bransoletkę, bo kolczyków nie nosi.  Natomiast do skrapków lista była dłuższa, bo 15 osób :)
Otóż z udziałem moich "losowaczy" Kuby i Wojtka śmiem ogłosić, że...
Kubuś wylosował na kolczyki:


Martę Pycha :D Marta, gratuluję!
A Wojtuś wylosował do skrapków:


Małgoś 13! Małgosiu, gratuluję serdecznie!

Dziękuję jeszcze raz wszystkim za udział w zabawie! A Martę i Małgosię poproszę o dane do wysyłki na mój adres e-mail: agasz-g@o2.pl6 komentarzy:

 1. Nie wierzę własnym oczom ,że wygrałam , pierwszy raz , dziękuję bardzo i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje dla Marty Pycha, a Tobie Agnieszko dziękuje za zorganizowanie wspaniałej zabawy. Podziękowania należą się również Wojtusiowi za szczęśliwą rączkę bo dzięki niemu scrapki trafią do mnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje, dziewczyny! Wojtusiowi przekażę również podziękowania :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję pięknie Agnieszko za to,że pomyślałaś o mnie i zamiast kolczyków była dla mnie w razie wygranej bransoletka.To bardzo miłe z Twojej strony.Robisz cudowne rzeczy i oczywiście jesteś Super BABKA.Pozdrawiam serdecznie.Krystyna N.

  OdpowiedzUsuń
 5. Krysiu, bardzo mi miło :* Chciałam, żebyś i Ty była zadowolona z rozdawajki, w razie wygranej, bo wpisałaś się :) Odwiedzasz mojego bloga, komentujesz moje prace, nie mogłabym Cię nie wziąć pod uwagę :D Pozdrawiam Cię również serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń