czwartek, 25 lutego 2016

Na kasę ;)

Męska karteczka w formie portfela. Coś innego niż normalna kartka, z miejscem na życzenia i kieszonkami na... karty płatnicze np. ;) Zapięcie na magnez.8 komentarzy:

 1. Super pomysł,tym bardziej,że dla panów to ciężko zrobić kartki.Zapisałam w inspiracjach.Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.Krystyna N.

  OdpowiedzUsuń
 2. Krysiu, bardzo dziękuję :) Pomysł nie był mój, ale tak dawno robiłam pierwszy portfelik, że już nie pamiętam, kto to wymyślił :D Chętnie obejrzę Twoją wersję jak kiedyś zrobisz :D Ja w kartkach dla Panów lubię prostotę raczej, nie bardzo kwiatowe i ozdobne ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też.Ja swoich kartek nie pokazuję nigdzie tylko na Babskim HOBBY.Kiedyś udzielałam się na Wizażu,ale potem Wszystkie fajne babki przeniosły się na FB i trzeba było się gdzieś zakotwiczyć.Z tego co pamiętam to TY też tam kiedyś pokazywałaś swoje prace i bardzo mi się podobały.Dlatego kiedy zniknęłaś to bardzo się ucieszyłam,że znalazłam Cię na FB.Pozdrawiam serdecznie.Krystyna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Krysiu, to fakt bardzo się kiedyś udzielałam na Babskim Hobby i zniknęłam nie z własnej chęci ;) Ale było minęło, może powrócę...Ale Ciebie z imienia i nazwiska nie kojarzę z forum...Jaki miałaś nick?

  OdpowiedzUsuń
 5. Zawsze taki sam -kaczucha.Ostatnio wróciła na forum DANFI,Alinka-Glinka też coś od czasu do czau wstawi.Chociaż akurat ona to jeszcze organizuje na wizażu wymiankę kartek świątecznych.Serdecznie pozdrawiam Cię Agnieszko i gratuluję wspaniałych prac.Krystyna.

  OdpowiedzUsuń
 6. O Danusi wiem, że wróciła :) Może i ja powrócę, bo słyszałam, że zaszło wiele zmian... A tymczasem do usłyszenia na blogu i FB :* Pozdrawiam serdecznie, Krysiu!

  OdpowiedzUsuń